Клан українських патріотів

А нам з тобою своє робити, відкрити очі і далі йти. І, зуби сильно стиснувши, землю рідну любити, хто ж тоді, як не ми, брати?
 
ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ВхідВхід  

Частка | 
 

 Як частина російських козаків до України ставиться.

Донизу 
АвторПовідомлення
НезнанийБратК-ть повідомлень : 3
Age : 35
Registration date : 21.02.2007

СтворюватиТема: Як частина російських козаків до України ставиться.   Чт Лют 22, 2007 2:59 pm

Як частина російських козаків до України ставиться.

Мене давно цікавлять питання повязанні з сучасими козацькими рухами. От і з такими мотивами забрив по підказці друга на Форум КавказВеб-у. Як годиться найшов там розділ Козаки та й вирішив подивитись, що там пишуть, і свого щось добавити. Та мої відвідини виявились дуже короткими...

Тепер ілюзій щодо ставлення значної частини російських козаків до України в мене не залишилось. Думаю і у вас їх теж поменшає, якщо прочитаєте типові характеристики українцям, які подам нижче. Колись я теж думав, що більшість козаків, які з різних історичних обставин опинились на території Росії, мають симпатизувати Україні, як Землі, звідки вони походять, а відповідно і їх деякі традиції(пісні, мовний діалект, характерний стиль одягу, організаційнісь). Та виявилось, що час невблаганий, а память, спокушена солодкими речами російських пропагандистів, потроху зникає...

Конфлікт виник майже одразу, але декілька постів встиг таки видати, хоча більшість їх потім постирали. За що?-За українську мову! Таке ставлення тільки одиницями було опротестовано, як вияв нехорошого тону, але модератори і адміністрація мали свою думку, ось вона:
"Поздравляю всех шибко упертых любителей погадить с моим возвращением! Вы разбудили мой задремавший интерес к этому форуму.Так держать. Что хочу напомнить,все посты тут должны быть на русском языке.Нет,не на украинском,как это и не обидно.Только по русски.Иначе тут же сотру.Обидно?Жальтесь в ООН.Трудно выучить?Никто тут не держит!
Все материалы про УПА и ОУН считаю флудом.И тоже стираю.Почему?А потому что вы в разделе казаки.Обращайтесь к администрации форума с просьбой завести раздел украинцы.Там постите все,что душе угодно. Добавлю,исторические документы имеющие отношение к казакам,можно постить на любом языке.По замечанию уважаемого Кунака замечу,т.к.,форум адыгейский можно выучить язык адыгов и общаться на нем.Это несомненно будет данью уважения к этому замечательному народу.Коли по русски совсем уж не охота."

Позиція зрозуміла, та тільки якраз і розбудився інтерес до форуму в цієї особи, коли бачучи, що серед переліку розділів форуму "Народи Кавказу" немає "Українці", я запропонував перейменувати існуючий розділ Козаки на Українці, а в дужках уточнити "Козаки". Оскільки не вважаю козаків окремою народністю чи нацією, та нажаль політтехнології Кремля сильніші-Козакам, що проживають в Росії, навмисно вбивається думка, що вони якась окрема народність. Це робиться для того, щоб в незадоволенні імперським ставленням Москви, не шукали спільності з українцями...

Та це тільки квіточки, от інший, що стверджув:
"Я КАЗАК ПО НАЦИОНАЛЬНОСТИ! Отец мой был КАЗАК ПО НАЦИОНАЛЬНОСТИ. а также ДЕД и ПРАДЕД - КАЗАКИ по национальности. И так аж до 1807 года. С 1807года см. университетские учебники о народах, населяющих Российскую Империю. Вопросы есть? Вера - у казаков - РАЗЛИЧНАЯ! Язык - у казаков - РАЗЛИЧНЫЙ! Кровь - РАЗЛИЧНАЯ, с обязательной частью КАЗАЧЬЕЙ!"

Тут варто дати уточнення, обовязковою козацькою частиною крові в цьому випадку вважається чомусь зросійщина козацька... Такі погляди є очевидним відлунням тези про окрему народність козацьку-вибирають за основу російський період козаччини. Виділяючи цей період і ставлячи його за основний, мовляв в Україні так собі зародки, а сформувались як окрема народність вже в Росії, працюють таким чином на розєднання з українськими коренями та несприйняття сучасних українців.

Для прикладу взяв саме цього "чистокровного", бо в нього в посиланні містяться сукупно типові погляди на Україну. До того ж, треба якось відповісти на його слова, раз за правилами їх форуму я цього не можу зробити, а відповідати є на що. Хоча повідомлення не мені адресоване, але про мене, написане "чистокровним" як відповідь на запитання одного з постійних учасників:
"Странная тенденция в рунете наблюдается. Появляется украинский участник и тут же сталкивается с грубостью и хамством, абсолютно неадекватным. причем "в наездах" всегда(!) учувствует целая массовка. Вслед за одним хамом, появляются второй, третий, четвертый и далее..."

"чистокровний" пише:
"Например, вошел я, спокойно прочитал посты и.... вдруг, ни с того, ни с сего, стал..... "хамить" "украинцу"..... с чего бы это? А ларчик просто открывается - плохой "украинец" пришел..... он не с добром пришел, он пришел морочить людям головы и всячески выпячивать свою нацию как несчастную и затюканую."

Мав відповісти:
Остання твердження це явний наговор розрахований на те, що я не зможу відписати бо виключений з учасників форуму. До того ж я не зачіпав ніяких тем про голодомор та подібних взагалі. Єдиний коментар, що міг підпасти під цю тематику стосувся "Трагедії в Станиці Полтавська", де москалі-окупанти вирізали українців, та й то там був заклик не забувати історію, так як це не забувають інші. На рахунок поганого, для нього і йому подібних одразу став поганим як тільки побачили українську мову. Та почитавши далі стає все більш зрозуміла суть звинувачень.

"чистокровний" пише наступне:
"С какого боку, сей западенец ведёт разговор от имени всех украинцев? Да в Украине, большая часть украинцев, западенцев уродами считает, именно за их провокаторско-подстрекательский менталитет. Так и говорят - НЕ УКРАИНЦЫ ЭТО."

Мав відповісти:
Від "всіх українців"-це теж стосується вживання української мови, до тогож я не є офіційною особою, а перед іншими націями вважаю за доцільне захищати національну гордість своєї, а не підтакувати. Що до того, хто кого ким вважає, навряд чи йому видніше, але думаю він деякою мірою виказав ставлення до Західних Українців тих, хто весь час піднімає гасла братньості росіян і підданства Москві. До речі, вислів "Не Українці це" як правило, якраз до тих застосовують, хто клянеться у вірності Москві та бється в Україні за інтереси Росії( другу державну, бігання за дозволом у Кремль, приєднання до РФ, за Чорноморсьий флот РФ і т. п.) Що ж до українськості Галичан сумніви хіба в дурнів, що провіряють свою здатність когось переконати: що по-українські-це не українці говорять(треба по-російськи з деякими українськими словами); що боротись за Незалежну Україну-це теж не українці(треба за інтереси Великої Росії і тоді ласку з Москви отримаєте); і багато чого подібного.

А от ще "чистокровний" пише:
"Одним словом - бедолаги пушистые, вечные борцы с москалями, ищущие союзников по-принципу ПРОТИВ. Тихой сапой внедряется мысль, что Кубань - Украина, надо воссоединиться и.т.д. Зайдёшь к ним на сайты - уши вянут - Дон - тоже Украина - карты Великой Украины рисуют."

Мав відповісти:
Цікаво, а хто це обєднувався в справах протиборства націй чи держав за іншим принципом чим "проти"... В українців теж вуха вянуть, коли мова йде про Велику й Неділиму Росію, про вдячність українців москалям за все на світі і тому подібні речі. Але на то і є інтернет, що дає можливість оприлюднити свою точку зору та відстоювати її. Хто ж не дозволяє цього робити опоненту, той вже майже підтвердив свою неправоту.

"чистокровний" пише:
"Это западенцы козаки? Помесь ляха с австрияком с Римом на знамёнах? Не смешите мои тапочки! Здесь, своим поведением, они напоминают негров, которые чуть что, орут, что их обижают за цвет кожи. Нет, не за цвет кожи, а за сучий, гапоновский менталитет и иудины речи."

Мав відповісти:
Якби не Західна Україна та її участь в відроджені Традицій та збереження Української памяті, про козаків як і про все українське давно вже б забули, а з тих хто намагався назватись таким-сміялись, і було б так не тільки в Україні...Що ж до походження-австрійське, польське і німецьке зникло разом з тими державами які це несли, та тільки щось нікуди не дівається російське, мабуть поки не настане кінець геополітиці РФ, доти сам цей вплив не зникне. А боротись на Сході України із Заходу України-невдячна справа, зразу підозрють в Амереканській руці, шпіони НАТО примарюються, хоча і те інше потрібно саме щоб збавити вплив російської геополітики на нашу державу.

"чистокровний" не угомониться ніяк:
"Чем, например, официальная Украина лучше москалей или прибалтов? Да ни чем! Те же запреты на язык, школы, проходит та же УКРАИНИЗАЦИЯ, наглая и беспардонная и вопреки мнению населения и здравому смыслу. Новый хозяин - новые порядки. Почитаешь учебники истории - так куда там москалям до "украинцев" во лжи. Ой, много можно говорить и тыкать носом."

Мав відповісти:
По всім рейтингам, що серед прихильників "демократії в розвинутій європейській країні", що серед прихильників "братсва з Росією та покращення життя вже сьогодні", офіційна Україна є тимчасово офіційною. Бо не представляє інтереси ні тих, ні інших, просто політики захопили владу і кажуть, що їх звідти не можна зігнати ніяким чином, тому, що ще не весь термін годування пустими обіцянками пройшов. А Українізації-посилюється в міру послаблення впливу Росії та й всього то, а решта-самозалякування. На рахунок підручників по історії-просто попутав викладення історії з точкою зору на неї. Що ж до багато чого можна сказати-насправді не так вже й безмежно...

Висновок "чистокровного" :
"Поэтому: ЛИЧНО МНЕ ПЛЕВАТЬ и на щирых "украинцев" и на ласковых "москалей" которые себя называют кОзаками-кАзаками. Надеюсь я ясно выразился?"

А ось мій висновок:
Якщо таке ставлення до України демонструється відносно близько-на Кавказі, то що робиться дальше, вглиб Росії?
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
 
Як частина російських козаків до України ставиться.
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Клан українських патріотів :: Клан українських патріотів :: Політика, економіка, суспільство, міжнародні відносини-
Перейти до: